Сахновщани – срібні призери турніру

Протягом двох місяців в місті Дніпро проходили матчі Благодійного турніру з футболу, на підтримку збройних сил України “Осінь – 2022”. Сахновщинський “Колос” вперше приймав участь у змаганнях, які проводила Асоціація футболу Дніпропетровської області.

Спочатку було зіграно п’ять матчів у групі і не програвши жодного з них, сахновщани відібралися до півфіналу, де їх очікував місцевий футбольний клуб “Енергія – Тополь”, який постійно бере участь у футбольних змаганнях, що проводяться в місті.
Обом командам прийшлося грати в дуже складних умовах, адже сильний вітер та холодний дощ, який не вщухав протягом матчу, не дозволяли гравцям показати свої найкращі якості. І тут хочеться відзначити, що сахновщани краще “увійшли у гру” та до перерви вигравали з рахунком 2:0, а вже в другому таймі на м’яч господарів відповіли, ще двома голами, як результат, перемога 4:1 та вихід до фіналу.
Вже у фіналі на “Колос” чекала команда “Донбас” (м.Донецьк), яку представляли гравці , що грали в чемпіонатах України та змаганнях різного рівня в Донецькій області, а зараз вимушено покинули свої рідні домівки і тимчасово проживають та тренуються в м.Дніпро. Вони також пройшли весь турнір без поразок і були головними претендентами на перемогу, ще до початку змагань.
   Сам матч розпочався з переваги та контролю м’яча від сахновщинських футболістів, але те, що не зробили вони, футболісти “Донбасу” досягли у першій же своїй нагоді і перший постріл по воротах став для них результативним.
    Гравцям “Колосу” прийшлося йти вперед великими силами, щоб відігратися, тим самим залишаючи відкриті зони на своїй половині поля. Під кінець першого тайму нападаючий “Донбасу” вийшов один на один з нашим воротарем і тільки майстерність Олександра Какадія, який перевів м’яч на кутовий, не дала йому відзначитися забитим голом. Але і він не зміг завадити, коли гравець суперників головою, після кутового збільшив превагу доннечан до двох м’ячів.
Вже після перерви, тренер Роман Какадій зробив одразу чотири заміни, щоб нові гравці посилили гру в нападі, але це був не наш день. Сахновщани побігли відігруватися, але гравці “Донбасу” дуже щільно захищалися і при першій можливості бігли в контратаку. Так на м’яч престижу від Романа Какадія, донеччани відповіли двома своїми взяттями воріт і як наслідок, прикра поразка в фіналі та срібні медалі турніру.
    Звичайно, що до початку турніру ніхто не знав і не чув про нашу команду в м.Дніпрі, і як відзначили організатори, що команда стала відкриттям турніру, то такий результат заслуговує на повагу.
   Дякуємо хлопцям за гарну гру і чудовий результат та бажаємо їм не зупинятися на досягнутому і в майбутньому радувати нас своїми перемогами.
    Дякуємо організаторам за проведення турніру на високому рівні і можливість трансляцій для наших вболівальників у прямому ефірі.
   Дякуємо нашим благодійникам – Армен Бакманян , Володимир Суєцький , Иван Погожин за те, що в такий важкий час допомагаєте нам.
   Дякуємо нашим славним ЗСУ за можливість грати у футбол.