РУСЛАНА КОРІННА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР РОКУ-2023»

08 грудня 2023 року у Харкові в приміщенні конференц зали «BlueHall» на території «Fabrika.space» відбулась урочиста церемонія нагородження щорічного обласного фестивалю «Молодіжний лідер року – 2023».

Цей фестиваль є традиційним для Харківщини та проводиться з метою виявлення, підтримки та заохочення молодіжних лідерів, які сприяють створенню соціально-економічних, політичних, організаційних та правових умов для життєвого самовизначення, реалізації творчого потенціалу молоді в інтересах суспільства.

Цього року було подано 47 заявок, серед яких визначено 22 переможця у 12 номінаціях. Для участі у фестивалі від Сахновщинської громади були направлені дві кандидатури Руслана КОРІННА в галузі «Волонтерство» та Анжела КОЛІСНІЧЕНКО в галузі «Культура».

За результатами підсумків проведення фестивалю були визначені переможці та лауреати за вагомі досягнення у різних сферах діяльності та активну громадську роботу. Переможцем в номінації «Волонтерство» стала наша незламна, невтомна та смілива красуня Руслана КОРІННА.  «Сьогоднішня нагорода – це заслуга кропіткої роботи всієї команди «Серця незламних»! Всі досягнення, всі перемоги я розділяю зі своєю командою та однодумцями», – зазначила Руслана після вручення нагороди. Анжела КОЛІСНІЧЕНКО стала лауреатом у  номінації «Культура».

Урочисте нагородження переможців провели Директор департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації Едуард ПАВЛЕНКО, заступник керуючого справами Харківської обласної ради Максим КОЛІНЬКО, заступник начальника Управління у справах молоді та спорту  Харківської обласної військової адміністрації Руслан ГВІЛІЯ, директор Харківського обласного центру молоді Юрій ТРАЧУК.

Вітаємо пані Руслану з перемогою, а пані Анжелі дякуємо за участь у фестивалі! Неймовірно пишаємося нашими земляками, діяльність яких високо оцінено на обласному рівні! Дякуємо Вам за добрий приклад, за втілення сміливих ідей на благо розвитку Сахновщинської громади та за невтомне наближення Перемоги!

No Comments

Post A Comment