«Розумні та веселі зустрінем Новий рік»

    Щороку 14 січня відзначають Всесвітній день логіки, що співпадає  зі святом Старого Нового року. Свято логіки дуже “молоде” – запровадили його у Франції наприкінці 2019 року. Дату для святкування вибрали на честь дня народження видатного логіка XX століття Альфреда Тарського.

    Тож, аби сприяти розвитку таких якостей у дітей, як ерудиція, широта кругозору, допитливість та розум бібліотекарі Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії вирішили завітати до учнів 4-А класу місцевого ліцею № 1 із годиною логічних ігор «Розумні та веселі зустрінем Новий рік»  та пограти у настільні (й не тільки)  інтелектуальні ігри на розвиток логіки: «Хто я?», «Логічні загадки», «Ерудит», «Запитайлик», «Що зникло?», «Ситуація Ескі». Працівники читальні розповіли дітям, що логіка дуже потрібна річ, яку необхідно тренувати й розвивати. Вона дозволяє зорієнтуватися в будь-якій життєвій ситуації, зуміти зрозуміти, що послужило причиною для того чи іншого вчинку. Вивчення логічного взаємозв’язку важливо в будь-якій професії: починаючи від лікаря, закінчуючи актором.

    Захід вийшов веселим та цікавим. Діти здорово провели час, розкрили свої інтелектуальні здібності та навчилися командою виходити зі складних ситуацій. 

No Comments

Post A Comment