Роботи дітей із Сахновщинської громади взяли участь в обласній виставці «Обійми дитину».

      14 жовтня 2023 року у Харкові проходила обласна виставка декоративно-ужиткового мистецтва дитячої та юнацької творчості «Обійми дитину».

     Роботи майстрів із Сахновщинської громади також були представлені в експозиції такого широкого масштабу. Для участі у виставці поважним журі із Харківського обласного організаційно-методичного центру були відібрані роботи двох наших землячок. До Харкова представляти громаду відправились надзвичайно гарні прикраси талановитої майстрині з бісероплетіння Валерії Смолянікової та казкові вишивки креативної та юної вишивальниці Альони Скорінової. Вироби наших дівчаток достойно представили Сахновщину, ми пишаємося, що роботи місцевих майстринь виставлялися в експозиції такого формату. Це доказ того, що народна творчість знаходить своїх послідовників і традиції зберігаються, живуть і передаються з покоління в покоління.

     В цей день, 14 жовтня, делегація представників із Сахновщинської громади відвідала соціально-мистецький проект для дітей та молоді, який створений за ініціативи депутата Харківської обласної ради Тетяни Коробко та за сприяння Харківської обласної військової адміністрації, департаменту культури та туризму у партнерстві з  Харківським обласним організаційно-методичним центром.

     Виставка проходила в ЕрміловЦентрі – першому Центрі сучасного мистецтва у Харкові. Програма була насичена та надзвичайно цікава: виставка дитячої та юнацької творчості (у нас вау, які талановиті діти), мистецькі майстер-класи, активності, фотозони, ростові ляльки, 3D віртуальна реальність (викликала захват не тільки у дітей, а і у дорослих), вистава від Харківського театру для дітей та юнацтва «Як хоробрий Кравчик свій страх шукав» (глядачі з величезним захопленням спостерігали за пригодами головного героя).

    Скільки посмішок і бурхливих овацій було в цей день в ЕрміловЦентрі. Дякуємо нашим захисникам, за те, що у наш непростий час ми маємо змогу  підтримувати талановитих дітей та дарувати їм радість, адже казка повинна бути поруч попри всі умови і обставини.     

No Comments

Post A Comment