РОБОЧА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА САХНОВЩИНСЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРАЦІВНИКАМИ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ

        12 березня в актовій залі Сахновщинського Будинку культури відбулася робота зустріч голови Сахновщинської селищної ради Володимира Суєцького, заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Коби та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахнощинської селищної ради Григорія Перкіна з директорами, завідувачами і творчими працівниками клубних закладів Сахновщинської територіальної громади.

         Основна мета зустрічі – знайомство працівників клубних закладів з новообраним начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Г.Перкіним. Також були обговорені гострі питання щодо поточної  діяльності клубних працівників, а саме: проблеми з опаленням, незадовільний стан закладів культури, графік роботи сільських Будинків культури і клубів, актуальність створення централізованого сайту клубних закладів громади та його наповнення з метою інформування мешканців Сахновщинської громади про заплановані заходи, проведення інших форм культурно-просвітницької діяльності.

          Начальник відділу наголосив, що буде боротися з імітацією роботи в закладах культури, здійснювати перевірки і періодичні виїзди до Будинків культури і клубів. Водночас він зазначив, що відкритий до будь якої співпраці та налаштований допомагати і підтримувати сферу культури.

          Працівникам клубних закладів Сахновщинської громади бажаємо плідної роботи. Все в наших руках!

    Олег Яриніч, Сахновщинський Будинок культури

 

 

No Comments

Post A Comment