Про змагання з важкої атлетики

18 лютого в м.Харкові юні спортсмени Сахновщинського ДЮКФП “ОЛІМП” разом зі своїм тренером Андрієм Пов’якалом взяли участь у відкритому чемпіонаті Харківської області серед чоловіків та жінок та відкритому чемпіонаті КДЮСШ “ХТЗ” з важкої атлетики.
      На змагання зібралися найсильніші атлети, за плечима яких участь в чемпіонаті України, міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи та світу, навіть була Камілла Конотоп, яка зайняла високе 5 – місце на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.
  Було в кого повчитися і себе показати. Так срібними? призерами в своїх вагових категоріях стали Плотнікова Анна та Панкратов Олександр, третій показник був у Пов’якала Андрія, але тільки за черговістю спроб прийшлося опуститися на 4 місце, яких у нас було немало…
  Склад команди : Гліб Рудов, Олександр Василиха, Богдан Костишак, Андрій Карбань, Плотнікова Анна, Софія Нестеренко , Вікторія Мізун ( учні КЗ Сахновщинський ліцей 1), Володимир Цех, Андрій Розумович, Олександр Панкратов ( КЗ Сахновщинський ліцей 2), Сергій Замула, Володимир Левченко  ( Лебедівська гімназія), Олександр Крикля та Андрій Пов’кало (тренер) та представник команди – Володимир Яцина.
    Дякуємо за допомогу в організації поїздки Володимиру Суєцькому, Григорію Перкіну та за фінансову допомогу на харчування спортсменів – депутатам Сахновщинської селищної ради  Олександру Черкасу та Аліні Бєлік. Також окрема подяка тренеру Андрію Пов’калу та нашому водію Григорію Перцю.
 Готуємося до нових стартів та перемог!!!