Відбулася відкрита особиста першість Сахновщинської громади з настільного тенісу

1 квітня в спортивній залі Сахновщинського ліцею №1 відбулася відкрита особиста першість Сахновщинської громади з настільного тенісу ? на підтримку ЗСУ.
     У змаганнях взяли участь 24 спортсмени з Лозівської, Красноградської, Кегичівської та Сахновщинської громади.
    Спочатки всі учасники були розділені на 6 груп по 4 чоловіка, де за коловою системою далі вийшли по 2 кращих спортсмени з кожної групи, потім знову створили 3 групи по 4 чоловіка і до фінальної групи вийшло також по 2 кращих гравця з кожної групи.
?Фінальна шістка зібрала найкращих тенісистів турніру. В усіх матчах була напруженна боротьба, бо ніхто не хотів поступатися.
??Переможцем турніру, не програвши жодного матчу і жодного сету, став сахновщанин Романовський Роман, який став і наймолодшим учасником.
?Друге місце – за нашим грацем з с.Шевченкове Поліщуком Євгенієм.
?А третім став спортсмен з Кегичівки – Папенко Євген.
Організаторами було також відзначено найстаршого учасника змагань – Панасенко Сергія (Сахновщина).
?Вітаємо переможця та призерів змагань!!!??
?На турнір були запрошенні школярі з місцевого дитячого волонтерського центру,  на чолі зі своїм керівником Глушко Іриною, які пропонували присутнім,  власноруч зроблені оберіги, значки, пасхальні свічки, браслети і інші патріотичні вироби за донати на потреби ЗСУ.? Всі охочі приєдналися до цієї благодійної акції.
?Дякуємо директорці закладу Науменко Зінаїді Іллівні за теплий прийом.
?Дякуємо нашим захисникам за можливість займатися спортом!!!