Про засідання професійної спільноти вчителів предмета «Захист України»

      30 квітня 2024 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів предмета «Захист України». У ході онлайн-зустрічі  працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з вчителями предмета «Захист України» окреслили основні питання завершення навчального року – активізації роботи з військово-патріотичного виховання, проведення навчально-польових зборів та свята з нагоди закінчення вивчення предмета.

          Тетяна Белей, консультант КУ «ЦПРПП», акцентувала увагу на особливостях  здійснення військово-патріотичного виховання учнів на уроках  предмета «Захист України». Сьогодні заклади освіти  є центром з підготовки всіх без винятку юнаків та дівчат до захисту Вітчизни, набуті в закладах освіти знання та навички, відповідні морально-психологічні та вольові якості багато в чому визначатимуть рівень спроможності виконання кожним громадянського обов’язку по захисту Батьківщини.

          Геннадій Лимешко, керівник професійної спільноти вчителів предмета «Захист України» ознайомив із практикою роботи проведення навчально-польових зборів у дистанційному форматі.

В умовах постійних зовнішніх викликів та відкритої військової агресії на території України проблема виховання громадянина-патріота  потребує дуже виваженого та ретельного підходу  з боку кожного педагога. Лише дієве патріотичне виховання громадян забезпечить цілісність народу України, його національне відродження.

  У роботі засідання професійної спільноти взяло участь 11 педагогічних працівників.

No Comments

Post A Comment