![](https://khsakhnov-ruo.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/54535686786-262x300.jpg)
17 Лют Про загальношкільний патріотичний захід – День єднання
16 лютого 2023 року у КЗ «Сахновщинський ліцей № 2» відбувся загальношкільний патріотичний захід – День єднання. Офіційно в Україні День єднання відзначають з 2022 року. Усі учні 1-11 класів та педагогічні працівники в он-лайн форматі виконали Державний Гімн України та висловили найзаповітніші бажання про перемогу та мир в Україні.
No Comments