Про виставку-дату «Головний закон нашого життя»

      Прийняття 26 років тому Основного Закону держави  – Конституції  гідно увінчало державотворчий розвиток народу України, ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності. Конституція визначила найвищою цінністю життя людини, її здоров’я,  честь і гідність, недоторканість та безпеку. В  час нинішнього воєнного лихоліття  ці норми  дійсно  є дуже пріоритетними і актуальними. Також  конституційні положення підкреслюють незворотність демократичних та соціально-економічних перетворень в Україні, її євроінтеграційного курсу. Але ми повинні усвідомлювати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу державу мирною,  заможною і процвітаючою. Тільки відданим служінням, власним розумом і наполегливою працею можна  наповнити реальним змістом все, задеклароване Конституцією.

      Вшановуючи Конституцію, фахівці Сахновщинської публічної бібліотеки 24 червня 2022 р. підготували виставку-дату «Головний закон нашого життя», донесли (в онлайн-режимі) до користувачів правовий відеокомпас «Основний Закон держави», взяли участь у обласній правовій акції «Гарантії реалізації конституційних прав та свобод людини і громадянина» (за ініціативи Первомайського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Харківської області).

      Сподіваємось, що Конституція України буде по-справжньому дієвою. Нині дедалі очевиднішою постає необхідність реформ, мета яких  ̶  створення сучасної ефективної моделі державного управління, яка б відповідала безпековим вимогам, логіці суспільного розвитку та нашим прагненням приєднатися до сім’ї вільних європейських народів. Тож нехай не згасне віра в прекрасну долю України, а у всіх родинах завжди будуть мирні світанки, добре здоров’я, злагода й достаток.

No Comments

Post A Comment