Про виїзди  бібліотечних фахівців до сільських книгарень

       Реалізуючи план методичної роботи 2023 року 06 червня було здійснено виїзди  бібліотечних фахівців до сільських книгарень Багатої Чернещини,  Великих Бучок, Тавежні та Огіївки. Група бібліотекарів ознайомилася  з  діяльністю колег, завідуючих  сільськими бібліотеками-філіями  в цьому році, так як у минулому  їм довелось тривалий час перебувати на простої. Слід сказати, що були приємно здивовані тим, що всі бібліотеки оновили свої виставки та інформаційні стенди, привели  у відповідність  базову бібліотечну документацію, провели роботу з благоустрою прилеглих територій, окремі навіть  здійснили дрібні ремонти приміщень  та меблів (Огіївська сільська бібліотека-філія сімейного читання).

        Спеціалісти головної бібліотеки Сахновщини  разом із завідуючими  Багаточернещинською, Великобучківською, Тавежнянською  СБФ  також переглянули та відібрали  рукотворні  вишиті  роботи  місцевих народних умільців для запланованої мистецької виставки. Звісно,  сільським бібліотекарям були й надані методичні консультації та поради   з вузьких фахових питань: комплектування фонду,  ведення обліку первинної документації,  оформлення наочності до актуальних тем та літературних ювілеїв тощо.

        Також в селі Багата Чернещина комісійно, спільно із старостатом  було обстежено  приміщення в місцевому сільському клубі-філії  для розміщення в ньому бібліотеки.

         Відвідали  південний куточок нашої громади напередодні Дня інформації з екологічної, природничої тематики, до якого саме готувалась Багаточернещинська СБФ.  Тема дійсно органічно вплітається в діяльність зазначеної книгозбірні. Є про що розповісти й показати! Ми по дорозі встигли  особисто переконатися в цьому –  побачили косулю,  двох лелек, шуліку, зайчика, куріпок, перепелів, ще якогось невеликого гризуна ( тхорика чи ласку). Отримали неповторні, захоплюючі  враження від побаченого, вкотре пересвідчились  в цілющому впливі матінки-природи.

No Comments

Post A Comment