Про турнір знавців історії України «Події, що змінили Україну»

     Сьогодні кожна людина має бути освічена і знати дуже багато. Особливо це стосується історії держави, у якій ми живемо. Обов’язком кожного з нас є повага та шанобливе ставлення до рідної країни, що неможливе без знання її історії.  Тож 18 листопада 2021 р. працівники Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії запросили до себе учнів 8-А класу(20 чол.) КЗ «Сахновщинський ліцей № 1» на турнір знавців історії України «Події, що змінили Україну», аби перевірити їх знання з історії української держави та надати  можливість практично їх застосувати, підвищити пізнавальну активність і, можливо, дізнатися про щось цікаве та нове.

      Запропонована учням турнір-гра складалася з таких конкурсів: Символи України (на знання державної і народної символіки нашої країни), «Знай своє минуле» (на знання значень стародавніх слів), фотоконкурс (потрібно було по зображенні на екрані відгадати певні особу, предмет, пам’ятку культури і т.д.), «Гра у підказки»(з запропонованих трьох спроб підказок, потрібно було здогадатися, що заховане у скриньці), «Історичні питання», «Трохи про свята» (вікторина на знання українських свят та традицій), «Калейдоскоп подій» (розстановка у вірній послідовності періодів історії України), «Конкурс капітанів»(знаючи наперед вірні відповіді на запитання на тему українського козацтва капітани мали на швидкість показати їх жестами, без слів, своїм командам).

     Захід вийшов дуже веселим, цікавим та інформативним. Учні показали свої чудові знання з історії України, адже бездоганно впоралися з усіма завданнями турніру. Окрім того дуже порадували бібліотекарів своїм завзяттям, щирістю, комунікабельністю та  вмінням працювати в команді, за що були нагороджені почесною грамотою.

No Comments

Post A Comment