Про свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

     01 червня 2021 року у Сахновщинському будинку культури відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Заклади культури та освіти Сахновщинської громади об’єднали всі свої зусилля, щоб створити для юних сахновщан і сахновщанок атмосферу свята, казки та веселощів.

     До заходів долучилися заступник Сахновщинського селищного голови Олександр Коба, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій Перкін, головний спеціаліст відділу Віталія Дудка.

     У зв’язку з несприятливими погодними умовами низка заходів відбулася у фоє та актовій залі Сахновщинського будинку культури, а поза його межами – тематична екскурсія і виставка у Сахновщинському краєзнавчому музеї.

    Працівники Сахновщинського БК за участі Новодмитрівського та Шевченківського клубу-філій провели концертну програму з понад 20-ма номерами. Працівники Сахновщинського будинку дитячої та юнацької творчості, створили тематичну фотозону, провели творчі майстер-класи та залишили на щічках і ручках дітлахів яскравий спогад у вигляді боді арту. Сахновщинська дитяча бібліотека організувала цікаві конкурси, залучивши активних і невгамовних учасників.  В ДЮКФП «Олімп»  пройшли  напружені змагання з футболу, де юні спортсмени демонстрували свою вправність та витримку. В фоє будинку культури працювала фотозона де всі охочі робили фото на зхадку про чудовий день.  Всі діти отримали солодкі подарунки від Сахновщинської селищної ради. Свято вдалося, незважаючи на холодну погоду! Було гаряче, радісно, емоційно і насичено! До наступного року!

No Comments

Post A Comment