Про оперативну он-лайн нараду з керівниками та заступниками директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

    04 квітня 2023 року фахівці КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» провели оперативну он-лайн нараду з керівниками та заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. У ході наради було  обговорено питання реєстрації учнів 11-х класів для участі у НМТ- 2023, наголошено на необхідності проведення батьківських зборів, на яких доцільно детально ознайомити з процедурою реєстрації.

     Під час наради було висвітлено підсумки роботи закладів освіти по вибору підручників для учнів 6-го класу, наразі сформовано зведене замовлення територіальної громади  на підручники для учнів НУШ.

    Директор КУ «ЦПРПП» Анна Зражевська підвела підсумки проведення березневого педагогічного тижня, окреслила основні питання, які були розглянуті під час професійних спільнот та  наголосила на актуальних питаннях підвищення якості освіти.

   Учасників наради було ознайомлено із рядом нових  документів, які регламентують роботу закладів загальної середньої освіти та потребують виконання в короткотривалі терміни.

No Comments

Post A Comment