Про он-лайн наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи

    1 листопада 2023 року у рамках осіннього педагогічного тижня відбулися он-лайн  наради для заступників директорів з навчально-виховної роботи, виховної роботи та засідання професійної спільноти вчителів математики.

     Директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анна Зражевська акцентувала увагу на особливостях проведення атестації  педагогічних працівників, умов присвоєння та підтвердження кваліфікаційних категорій та педагогічних звань окремим категоріям працівників відповідно до норм чинного Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОНУ від 09.09.2022 № 805. Окреслила основні проблеми дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти громади та шляхи їх вирішення.

    Фахівці КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» спільно з педагогічними працівниками обговорили актуальні питання підвищення якості освіти в умовах дистанційного навчання,  розвитку предметно-методичної, інноваційної та прогностичної компетентностей. 

No Comments

Post A Comment