Про навчально-тематичні курси з підвищення кваліфікації заступників директорів по роботі з дітьми, завідувачів та бібліотечних працівників дитячих бібліотек та дитячих бібліотек-філій публічних бібліотек територіальних громад

      З 22 по 26 листопада 2021 року завідуюча Сахновщинською дитячою бібліотекою-філією КЗ «Сахновщинська ПБ» Стокалюк Юлія пройшла навчально-тематичні курси з підвищення кваліфікації заступників директорів по роботі з дітьми, завідувачів та бібліотечних працівників дитячих бібліотек та дитячих бібліотек-філій публічних бібліотек територіальних громад Харківської області та міста Харкова та взяла участь у міжрегіональному  проблемному семінарі «Сучасна бібліотека для дітей – платформа для культурного розвитку громади»,  організованих Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікацій працівників культосвітніх закладів за тематикою «Підвищення професійної компетентності  бібліотечних працівників:  нові пріоритети і вимоги» у режимі онлайн.

     Семінар з ПК був проведений на високому рівні: висвітлені та повністю роз’яснені найактуальніші теми, що сьогодні турбують нашого фахівця. Окрім того, крім усного лекційного матеріалу майже до всіх доповідей були додані й показані чудові відео-презентації, що дуже допомогло у засвоєнні матеріалу. Тому, вважаю, в умовах пандемії коронавірусу та дистанційного навчання, все було організовано максимально якісно. Як молодий спеціаліст бібліотечної галузі, я отримала гарний професійний досвід, за що дуже вдячна всім, хто організовував, викладав, налагоджував зв’язок і взагалі зробив усе, аби ці курси відбулися!

No Comments

Post A Comment