Презентація поетичної збірки Ігоря МОСКВІТІНА «Стезя»

     07 червня 2024 року в актовій залі Комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система» відбулася презентація поетичної збірки сахновщинського поета-земляка Ігоря МОСКВІТІНА «Стезя». Книга вийшла 2023 року у Львівському виданні «СПОЛОМ» невеликим накладом 100 примірників, проте за короткий час здобула широке коло шанувальників. Означена збірка – третя в доробку поета. Першою була збірка «Віра. Життя. Любов»,  другою – збірка «Вірити».

    Презентація зібрала значну аудиторію, яку склали заступник Сахновщинського селищного голови Олександр КОБА, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, працівники культури, молодіжні лідери та шанувальники творчості поета.

     Захід розпочався з презентації самого поета, якого представила модератор заходу Віталія ДУДКА. Ігор МОСКВТІН – це поетично налаштована на сприйняття навколишнього світу людина, це вічний романтик з нестримним бажанням жити неординарно у бурхливих потоках мрій, бажань та дійсності. Філософія його поезії лягає у глибини людської душі. Серце, розум, саме життя поета не належить тільки йому. Стан душі Ігоря МОСКВІТІНА можна означити як постійно зростаючу необхідність бути потрібним людям та рідній землі.

     На початку зустрічі автор звернувся до глядачів із поетичним словом:

     Моя стезя – то вічне, рідне слово

     Мені по ній судилося пройти

     Не брав скарбів у торбу-лише мову

     І з Богом в серці вирушив в світи.

   Під час презентації автор багато декламував своїх поетичних творів. Актуальність, глибоке знання сучасних реалій життя в поєднанні з поетичною майстерністю засвідчили, що Ігор МОСКВІТІН достойно поповнив ряди поетів Сахновщини, а його збірка «Стезя» займе гідне місце серед сучасних  літературних творів.

   У багатьох віршах поета рядки переповнені почуттям щирого кохання, шаною до відданості та вірності подружніх стосунків, любові та ніжності. Багато віршів покладено на музику та стали музичними композиціями. Пісенним дарунком поету в день презентації прозвучали пісні на слова його віршів у його виконанні талановитих Андрія та Ірини СИНИЦИНИХ під танцювальний супровід зразкової дитячої хореографічної студії «Експресія» (керівник – Людмила КОРІННА).

   В ході зустрічі автор запросив всіх бажаючих до творчого діалогу та неформального спілкування. З теплими  словами  вітання звернулася до поета його колега по цеху Валентина ПЕРЕВИШКО, яка у привітальному виступі зазначила, що вірші Ігоря МОСКВІТІНА позначені глибоким змістом, у них яскраво проявляється самобутність та неповторність, щира любов до своєї малої Батьківщини. За хвилини насолоди поезією подякувала поету і директорка Комунального закладу «Сахновщинська публічна бібліотека» Любов ВОЛОШИНА.

  Кульмінацією презентації стала автограф-сесія, де всі бажаючі змогли придбати збірку (виручені кошти підуть на підтримку наших захисників), отримати автограф автора та зробити пам’ятне фото.

  Понад півтори години тривало поетичне дійство, на закінчення якого Ігор МОСКВІТІН подякував за увагу та прихильність до його творчого надбання.

No Comments

Post A Comment