Представниця Сахновщинської селищної ради прийняла участь в урочистостях з нагоди Олімпійського дня

      23 червня головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія Дудка стала учасником урочистостей з нагоди Олімпійського дня, які проходили в палаці спорту «Локомотив» міста Харків.

      На площі перед спортивним центром підняли Олімпійський Прапор та Прапор України, а також підписали Угоду про взаємодію та партнерство між Асоціацію органів місцевого самоврядування Харківської області та громадською організацією «Відділення НОК Україні в Харківській області».

     У святі взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

     Також на заході були присутні віце-президент виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, представники обласної державної адміністрації, міської ради, спортивної громадськості та делегації громад Харківської області.

      У церемонії підняття Олімпійського Прапора та Прапора України взяли участь чемпіони та призери Олімпійських ігор, а також Чемпіонатів світу та Європи: Людмила Джигалова, Віктор Рубан, Олександр Сердюк, Катерина Дубровіна, Вікторія Коваль, Оксана Кайдаш, Олександра Рижкова, Анна Міщенко.

      Після підняття Прапора олімпійці разом з керівниками області вручили представникам 56 територіальних громад Олімпійські Прапори та чудову книгу про олімпійський рух в Україні з автографами Олімпійських чемпіонів Харківщини, яка буде передана до нашого музею.

     Олімпійський Прапор, який прибув до Сахновщини, буде урочисто піднятий на центральній площі селища 23 липня в рамках обласного флешмобу  в день відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо. В цей день в усіх 56 територіальних громадах Хар

ківської області о 10.00 буде проведена акція «Олімпійський прапор-спорт об’єднує» на підтримку всіх спортсменів-учасників Ігор Олімпіади в Токіо 2020.

      Подробиці проведення та участі в урочистому піднятті Олімпійського Прапору в Сахновщинській селищній раді  23 липня 2021 року будуть оприлюднені на сайті  в липні поточного року.

 

 Слідкуйте за новинами.

 

 

No Comments

Post A Comment