Правова освіта до Дня юриста

      07 жовтня 2021 року фахівчиня Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Людмила Клімова спільно з працівниками КЗ «Сахновщинська публічна бібліотека» провела засідання правового клубу “ПРАВОВА ПЛАНЕТА ” (до Дня юриста) .

Зустріч відбулась у формі правової дискусії – діалогу: “Закони, за якими  вчимося, працюємо, живемо» .

   Під час обговорення юристка розкрила зміст основних положень Закону України від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».  Представниця бюро правової підтримки за допомогою презентації дала визначення його основних понять, розповіла про коло осіб, на яких поширюється дія законодавства про попередження  домашнього насильства, поінформувала про спеціальні заходи щодо протидії насильницьким вчинкам, наголосила про відповідальність громадян за його скоєння та посадових осіб – за недотримання вимог законодавства у сфері запобігання та протидії родинному насиллю.

Під час засідання всі дійшли висновку, що найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – байдуже мовчання!!!

Присутні на заході мали змогу перевірити свої знання  у формі карткової ігрової методики «Створюй коло безпеки. Інформуй про (не)насильство».

       Також учасникам акції надано контакти державних органів та громадських організацій, що протидіють насильству в сім’ї і зазначено, що згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу» особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, можуть скористатись вторинною правовою допомогою за рахунок держави, при чому вони мають пільгове право на всі види юридичних послуг, передбачені цим законом.

 

No Comments

Post A Comment