ПРАЦІВНИКИ САХНОВЩИНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ЗДОБУЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ПОЕТИЧНОМУ КОНКУРСІ «ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ»

        20 березня в КЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відбувся регіональний конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г.Шевченка. Щороку цей захід гуртує навколо себе широкі верстви населення, особливо молодь, що небайдужі до літературного надбання українського генія, художника і пророка Т.Г.Шевченка. Розкриття краси поетичного слова, виявлення і підтримка талановитих аматорів Харківщини, поетів і читців – основна мета конкурсу.

        Цього року Сахновщинську територіальну громаду на регіональному конкурсі в двох номінаціях гідно представили працівники Сахновщинського Будинку культури – завідуюча сектором культурно-освітньої роботи Катерина Дейко та заступник директора Олег Яриніч. Вони здобули призові місця – ІІ місце у номінації «Виконавець» (К.Дейко, уривок з поеми Т.Шевченка «Гайдамаки» («Епілог»), Б.Лепкий «Умер поет») та ІІІ місце в номінації «Автор» (О.Яриніч, авторська поезія «Ти пам’ятаєш запах степового сіна?», «Яблука нації»). Любов Волошина за авторські поезії «Трибун свого народу» та «В єдності з Україною» отримала подяку за участь.

         Як бачимо, Сахновщинська громада на обласному рівні вкотре довела, що є багатою на таланти рідна земля. Щиро вітаємо з перемогою!

No Comments

Post A Comment