Повір у себе!

      Все прогресивне людство світу відзначає 3 грудня День людей з інвалідністю. День громадян нашої країни, які є активними учасниками розбудови українського суспільства, що крокує до європейської сім’ї, але в силу об’єктивних причин  потребують від держави соціального захисту. До цієї дати Сахновщинською публічною бібліотекою проведено вогник-зустріч «Повір у себе!» на базі офісного приміщення  територіального центру з обслуговування самотніх та неспроможних громадян Сахновщинської  селищної ради (директор Л. К. Ковлагіна).

    Гостей акції – осіб з інвалідністю, літніх людей, представників інших маломобільних груп населення привітала із зазначеним днем уповноважена  від Сахновщини у громадській організації Харківської обласної ради «Союз осіб з інвалідністю України» Римма Іванівна Устименко. До привітань приєдналась також голова організації ветеранів війни та праці Алла Григорівна Єкімова.

     В рамках дійства проведено інтерактивну літературну вікторину «Світ книги: письменники з інвалідністю». Творчу складову заходу забезпечували:  жіноче вокальне тріо «Намисто», родинний вокальний дует «Струмочок» Дубовогрядського сільського клубу-філії (керівник – Ольга Скряга);  катеринівська виконавиця естрадних пісень Наталя Шморгун; жіночий вокальний дует у складі Євдокії Корнієнко та Любові Волошиної; читець-декламатор Раїса Троїцька.

      Гасло цієї зустрічі – все буде добре! Хай не полишає всіх оптимізм, бадьорість, доленька не скупиться на радісні події. Все дійсно буде добре!!!

No Comments

Post A Comment