«Підвищення компетентності вчителів української мови та літератури щодо підготовки учнів до ЗНО»

    12 січня 2023 року відбулося он-лайн засідання професійної спільноти вчителів української мови та літератури за темою: «Підвищення компетентності вчителів української мови та літератури щодо підготовки учнів до ЗНО». Під час засідання консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тетяна Белей ознайомила присутніх з результатами моніторингу за результатами НМТ-2022 за блоком «Українська мова», зазначивши, що середній бал по області становить 157,67, середній бал по Красноградському району – 153,34, а середній бал по Сахновщинській територіальній громаді – 154,28.

    Керівник професійної спільноти вчителів української мови та літератури Ольга Каніболоцька окреслила основні пріоритети щодо підготовки учнів до ЗНО.

   У ході засідання було представлено практики роботи вчителів, які підготували у 2022 році випускників, що здали НМТ на 200 балів. Кизима  Людмила Іванівна, вчитель української мови та літератури КЗ «Сахновщинський ліцей № 1» та Дубина Олена Олександрівна, вчитель української мови та літератури КЗ «Лигівський ліцей» поділилися цікавими знахідками по підготовці дітей до державного іспиту в умовах дистанційного навчання. У роботі професійної спільноти взяло участь 28 осіб.

No Comments

Post A Comment