ПЕРШИЙ ПАРАД ВИШИВАНОК Сахновщинської громади відбувся!

       Всесвітній день вишиванки має вже п’ятнадцятирічну історію, однак у Сахновщині на офіційному рівні і у такому форматі він відбувся вперше. У зв’язку з непередбачуваною погодою захід було проведено у фойє Сахновщинського будинку культури.
     У програмі свята:
– дефіле моделей у сторічних сорочках з колекції Сахновщинського краєзнавчого музею;
– козацькі пісні у виконанні Лебедівського народного чоловічого вокального гурту “Явір”;
– музичне привітання від юної вокалістки Анастасії Пожоги (с. Дубові Гряди), керівник – Андрій Синицин;
– фантастична хореографічна постановка “Старовинний рушник” від зразкової хореографічної студії “Експресія”, керівник – Людмила Корінна. Лише уявіть собі, що дівчатка танцювали з рушниками, датованими 1943-1947 рр., 1960 р. (ці рушники вишивала на сватання і весілля Рогова Надія Максимівна, а також Дробініна Галина Іванівна).
     Вишиванка єднає! Під таким лозунгом свято відбулося на одному диханні. З привітальними словами до жителів громади звернулися Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький та отаман Сахновщинського козацького товариства Михайло Леоненко.
Святкова подія завершилася демонстрацією вишитих рушників, які гості заходу принесли з собою. Їх було розміщено на поручнях другого поверху будинку культури. Це додало заходу урочистості та святковості.
     Дякуємо всім учасникам та гостям Першого параду вишиванок Сахновщинської громади! Цією гарною подією ми розпочали нову історію Сахновщинського краю – вишиванкову, зі старовинними мотивами, але на сучасний манер.
No Comments

Post A Comment