Осінь життя – пора золота

     Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно вшановує цей день.  День людини поважного віку – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

   1 жовтня Сахновщинська публічна бібліотека завітала до стаціонарного відділення територіального центру з обслуговування одиноких неспроможних громадян, щоб привітати мешканців будинку престарілих.

   Цього дня до вказаного соціального закладу прибули і керівники району – Сахновщинський селищний голова В. Суєцький, його заступники О. Коба,

М. Карплюк, радник голови С. Лимар. Вітальне слово прозвучало від селищного голови  Володимира Суєцького. Проникливо поздоровила своїх підопічних директор терцентру Людмила Ковлагіна. Гості завітали не з порожніми руками  – гостинцями для мешканців закладу.

    Мистецький подарунок до свята – концертну програму підготував народний фольклорний гурт «Чорнобривці» Дар-Надеждинського клубу-філії під керівництвом Надії Мізюрко.

     У кімнаті ветерана, що діє при офісі територіального центру теж проходило дійство – година спілкування «Осінь життя – пора золота». Присутніх літніх громадян тепло привітали  селищний голова В. Суєцький, голова Сахновщинської громадської організації ветеранів війни та праці А. Єкімова, директор тер центру Л. Ковлагіна. Знову лунали пісні, звучала музика і поетичні рядки за участі народного фольклорного гурту «Чорнобривці» Дар-Надеждинського КФ; юних виконавців комунального закладу «Сахновщинська дитяча музична школа» В. Бабакіна, О. Воробйова, І. Ворвуля, Є. Каплуновської, Б. Костишака; бібліотечних працівників Л. Волошиної, Р. Троїцької.

    В читальній залі публічної бібліотеки для людей «мудрого віку» та відвідувачів була представлена  книжкова виставка-інсталяція «Зігріймо серце добротою».

    Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші батьки, бабусі, дідусі та дорогі ветерани, за розуміння і толерантність до молодого покоління, важливий внесок у розбудову нашої держави  та творення її історії. Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, сили, наснаги, любові від рідних та поваги від оточуючих.

No Comments

Post A Comment