«Організація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ»

         З метою пошуку відповідей на питання, якою має бути бібліотека,щоб стати складовою частиною громади, як центр задоволення  потреб громадян, як центр формування інформаційних мотивів, для громади, як соціокультурний центр. «Організація діяльності бібліотек в умовах створення ОТГ» саме така тема розглядалася на семінарі для бібліотечних працівників,який відбувся 26 березня в Сахновщинській публічній  бібліотеці.

        На семінарі відбулася зустріч з головою Сахновщинської  селищної ради  Володимиром  Суєцьким, заступником голови селищної ради    Олександром Кобою,начальником відділу освіти культури, молоді і спорту  Сахновщинської  селищної ради  Григорієм Перкіним де було висвітлено значимість спільної роботи влади, громади і бібліотеки, завдання та перспективи розвитку бібліотечної справи в районі.

       Консультаційно – інформаційний діалог «Бібліотека на все життя : привабити, зробити читачем або втратити назавжди» провела директор  публічної бібліотеки Лідія Сініченко, де вона підкреслила,що сьогодні варто в бібліотеках зосередити велику  кількість інноваційних послуг.

       Завідуюча  організаційно- методичним відділом Ніна Перець зробила  презентацію  « Бібліотека і місцева громада: шляхи взаємодії». Було  акцентовано увагу  на важливість створення нової моделі бібліотеки, що поєднуватиме чотири простори,нових бібліотечних послуг,які задовольнять потреби жителів громади.

        Показові  заходи:  поетичну акварель « Поезія- це музика душі», відео- подорож « Шляхи здорового способу життя» підготували працівники відділу обслуговування публічної бібліотеки.

No Comments

Post A Comment