Онлайн-семінари з питань нематеріальної культурної спадщини.

    14 березня поточного року головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія Дудка та заступник директора комунального закладу «Сахновщинська централізована клубна система» Олег Яриніч взяли участь у двох онлайн-семінарах присвячених питанням збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини.

   Понад 100 учасників з усіх куточків України долучилися до Всеукраїнського онлайн-семінару «Культурна спадщина: збережемо для нащадків». Семінар був організований Департаментом культури та туризму Харківської обласної державної військової адміністрації у партнерстві із комунальною установою «Донецький обласний навчально-методичний центр культури» та комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму». Основні питання семінару зосереджено на ролі діджитал (оцифрування), грантів та нематеріальній культурній спадщині Харківщини.

     Другу координаційну зустріч на підтримку збереження нематеріальної культурної спадщини України організувала Штаб-квартира ЮНЕСКО. У заході взяли участь високопоставлені представники інституцій, які приділяють увагу збереженню української нематеріальної культурної спадщини (Секретаріат ЮНЕСКО, Бюро ЮНЕСКО в Києві, Міністерство культури та інформаційної політики України, Словацька академія наук тощо). Учасники обговорили поточні заходи щодо збереження української культурної спадщини, які координує ЮНЕСКО, потреби збереження живої спадщини серед переміщених з України у сусідніх країнах, підтримка українських школярів через обізнаність про їхню спадщину. Було обговорено поточні ініціативи щодо збереження української культури, говорили також про український борщ і про Сахновщинський коровай! Вся Європа відчула смак нашого Сахновщинського короваю.    

No Comments

Post A Comment