ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДІЖНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ-2023”

          22 жовтня 2021 року представники молодіжної спільноти КЗ “Сахновщинська централізована клубна система” Олег Яриніч та Вікторія Шевченко долучилися до онлайн презентації національного конкурсу “Молодіжна столиця України-2023”. Вебінар був орієнтований на молодь Харківської області. Організатор заходу – КУ “Харківський обласний центр молоді”.

         Мета конкурсу – активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України, покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

         Організатори зазначили, що шанси на перемогу мають переважно міста, оскільки враховується соціально-культурний рівень громади, економічна стабільність, забезпеченість молоді роботою, наявність дозвіллєвих об’єктів, високого рівня взаємодії молоді з органами місцевого самоврядування. Переможцями конкурсу минулих років ставали міста Львів, Тернопіль і Острог. Харків входив до десятки фіналістів, але ще не здобував перемогу.

 

No Comments

Post A Comment