Про он-лайн семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

     22 лютого 2023 року відбувся он-лайн семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів за темою «НУШ: формування цінностей засобами учнівського самоврядування».

    У ході он-лайн спілкування директор  КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анна Зражевська зазначила, що дистанційна форма навчання не може стати перепоною в організації  різних форм виховної діяльності дітей. Дистанційне навчання вимагає від педагога опанувати нові інформаційні платформи для здійснення якісного освітнього процесу та залучення дітей до суспільнозначущої діяльності.

    Тетяна Белей, консультант КУ «ЦПРПП» ознайомила з особливостями організації роботи органів учнівського самоврядування в умовах дистанційного навчання. Учасники семінару ознайомились з практикою роботи органів учнівського самоврядування у КЗ «Тавежнянський ліцей», яку презентувала заступник директора з виховної роботи Інна Бондаренко, та долучились до обговорення актуальних питань організації виховної діяльності здобувачів освіти в період дистанційного навчання.   

   У роботі методичного заходу взяло участь 28 осіб.

No Comments

Post A Comment