«Олімпійський прапор-спорт об’єднує»

     Сьогодні, 23 липня, в день відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо, у Сахновщинській громаді, як і в усіх територіальних громадах Харківської області, о 10-00 відбулася спільна акція «Олімпійський прапор-спорт об’єднує» на підтримку всіх спортсменів-учасників цьогорічної Олімпіади та нашої Української Олімпійської дружини. Піднімаючи прапор Національного Олімпійського комітету, ми демонструємо наше єднання навколо людських і олімпійських цінностей – дружби, поваги, досконалості.

     Урочиста церемонія підняття олімпійського прапора об’єднала представників трудових колективів громади, спортивної спільноти селища, керівників установ та організацій, представників старостинських округів та призерів Всеукраїнських та обласних спортивних змагань.

     Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький звернувся до присутніх з вітальним словом: «Ми віримо у велике майбутнє олімпійського руху в Україні, якому належить незаперечна роль у вихованні гармонійного, загартованого покоління. Саме діти, які займаються спортом, визначають майбутнє нашої держави. Адже спорт виховує в людині найкращі якості: цілеспрямованість, стійкість, наполегливість, міцність духу. Вважаю нашим обов’язком розвивати спорт у громаді, докладати до цього максимум зусиль. І, можливо, Сахновщинський край дасть Україні нових олімпійських чемпіонів. А наступні два тижні ми всією громадою будемо тримати кулачки та вболівати за збірну України. Віримо у наших!».

     Присутніх також привітав активіст спортивного руху Сахновщини Андрій Пов’якало, який підкреслив, що мода сьогодні дуже мінлива, але бути здоровим та спортивим – актуально завжди. Тому ми маємо розвивати та популяризувати спорт у громаді.

     Право підняти олімпійський прапор отримали: дворазова чемпіонка обласної Спартакіади з тенісу настільного, переможниця та призерка спортивних випробувань з тенісу настільного регіонального та обласного рівнів Анастасія Вальковська та кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу, переможець та призер спортивних випробувань вищого рівня Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та обласних змагань Андрій Пов’якало.

     Учасники зразкового танцювального колективу «Кіара» під керівництвом Алли Маковської зарядили присутніх спортом та позитивом, продемонструвавши чудовий номер.

     Сахновщинській громаді Національним Олімпійським комітетом України було подаровано книгу «Олімпійський рух в Україні: історія і сучасність» з ексклюзивними автографами олімпійських чемпіонів Харківщини. Сьогодні цінний подарунок було передано у дбайливі руки директора Сахновщинського краєзнавчого музею Ніни Прядко. Всі бажаючі можуть відвідати музей та ознайомитися з книгою.

     Одночасно з усією країною юні спортсмени, активісти спортивного руху та представники сахновщинської спортивної родини у рамках акції «Свято Олімпійського прапора» провели Всеукраїнську Олімпійську зарядку під гаслом «Заряджайся спортом». Всі учасники руханки отримали заохочувальні подарунки від Національного Олімпійського комітету України.

     Ірина Синицина порадувала гостей заходу музичним виступом, адже спорт та пісня завжди єднають нас.

І дійсно, сьогодні дуже важливо фокусуватися на тому, що об’єднує, що розвиває, вдосконалює. І займаючись спортом, і вболіваючи за наших спортсменів ми єднаємось і стаємо ближчими. А здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є і завжди будуть запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

  Заряджаємося спортом! Бажаємо успіхів нашій збірній!

  Швидше! Вище! Сильніше!

No Comments

Post A Comment