Обласні змагання з пляжного волейболу

     Згідно з Календарним планом фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Харківської області на 2021 рік, Управління у справах молоді та спорту Харківської області проводило обласну Спартакіаду з видів спорту серед органів місцевого самоврядування з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок.

   13 серпня пройшли змагання серед чоловічих команд, 15 серпня – серед жіночих. Кожна команда налічувала троє осіб – двох учасників та тренера. Ігри пройшли за Олімпійською системою – до двох поразок та складались з однієї партії до 21 очка.

    Високий рівень фізичної підготовки та неабияка майстерність гри у пляжний волейбол демонстрували наші спортсмени на майданчиках. Незважаючи на спеку та палюче сонце, гравці боролись за перемогу до останнього.

    У підсумку чоловіча збірна нашої громади з пляжного волейболу у складі Олександра Какадія та Сергія Варлахова (тренер комади – Олександр Какадій) посіла 4 місце серед команд II групи. Жіноча збірна у складі Вероніки Гомлі та Олександри Свірідової (тренер команди – Артем Афанасьєв) зайняла також 4 місце серед команд II групи. Обидві команди вийшли до півфіналу і, за іронією долі, поступилися команді з Нової Водолаги в боротьбі за третє місце. Прикро, що трішки не дотягли до медалей.

 

         Дякуємо нашим спортсменам і тренерам за участь в обласній Спартакіаді з пляжного волейболу та бажаємо подальших спортивних і життєвих здобутків.

    Віталія Дудка – головний спеціаліст
відділу освіти, культури, молоді та
спорту Сахновщинської селищної ради

No Comments

Post A Comment