Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни

    20 лютого Україна згадує та низько схиляється у скорботі перед тими своїми синами й доньками, які 9 років тому змінили перебіг історії нашої держави. Вони були героями, які загинули за незалежність і свободу України, за європейські цінності. По суті, тоді, на початку 2014 року відбулася перша битва російсько-української війни.

    Цього року заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні пройдуть під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни».

    Сьогодні, 20 лютого до Сахновщинського будинку культури завітали учасники Революції Гідності, представники влади, працівники закладів культури громади, учнівська молодь, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за мир і свободу нашої країни.

    «Для нас, особливо під час війни, важливо не забувати з чого все починалося. Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу», – сказав начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Григорій ПЕРКІН у зверненні до присутніх. Директорка Сахновщинського краєзнавчого музею Ніна ПРЯДКО розповіла про історичні події листопада 2013 – лютого 2014 рр.. Учасниця Революції Гідності Людмила ЛАВРОВА згадала конкретні історичні факти на майдані у Києві, супроводжуючи бесіду архівними фото тих подій. Учні 7-А класу Сахновщинського ліцею № 1 на чолі з класним керівником Іриною ГЛУШКО звернулися з палкою промовою до дорослих та розповіли про свої ініціативи, які вони втілюють у життя, допомагаючи ЗСУ. Всі відчули обізнаність ліцеїстів в історії рідної країни, їх патріотизм, небайдужість. Продовжилися заходи проведенням майстер-класу з плетіння маскувальних сіток для наших захисників та захисниць, який провела завідуюча сектором з культурно-освітньої роботи КЗ «Сахновщинська централізована клубна система» Катерина ДЕЙКО.

    Нехай наші герої ніколи не будуть забуті, а їхні вчинки будуть натхненням для нас у дорозі до майбутнього. Слава Героям!
Слава тим, хто боронить Україну!
Слава Україні!

No Comments

Post A Comment