«Найжаданіший у хаті гість»

    Чи можна уявити собі світ позбавлений хліба? Звісно ні. Він не знає культурних кордонів і це, певно, єдина їжа, яку вживають люди будь якої раси, релігії чи культури. Крім того хліб є всесвітнім знаком миру. Про це 15 листопада 2021 р. розказали працівники Сахновщинської дитячої бібліотеки-філії учням 3-Б класу (23 чол.)Сахновщинського ліцею № 1, провівши для них пізнавально-поетичну годину «Найжаданіший у хаті гість».

    Бібліотекарі повідали учням звідки бере початок шматочок хліба, розповіли цікаві факти про хліб, незвичайні хлібні рекорди з Книги Гіннеса різних країн світу. Юні учасники заходу з задоволенням відгадували загадки про хліб, складали прислів’я, запамятовували, читаючи  разом, пам’ятку та правила поводження з хлібом; грали у гру-естафету «Найшвидший шофер на елеваторі» та музичну гру з кулькою «Влучна хлібна відповідь».

    Захід вийшов дуже веселим, а учні проявили себе, як надзвичайно розумні, активні та комунікабельні учасники і радо запрошували бібліотекарів завітати до них ще! 

??

No Comments

Post A Comment