Нарада з викладачами дитячої музичної школи

    16 грудня 2022 року на базі Комунального закладу «Сахновщинська дитяча музична школа» відбулась робоча нарада при директорові з викладачами дитячої музичної школи за участю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Григорія Перкіна та головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Віталії Дудки.

    Перед початком наради начальник відділу ознайомився з поточною роботою закладу, а саме: заповнення індивідуальних та групових журналів, надання дистанційних освітніх послуг та реагування на надзвичайні ситуації. Детальну інформацію про діяльність закладу надала директор музичної школи Тетяна Герцева, яка розповіла про провадження освітнього процесу в умовах відключення електроенергії та про виконання заходів і планів у 2022 році.

  На нараді були розглянуті наступні питання:

  1. Підсумки роботи за перший навчальний семестр.
  2. Батьківська сплата за навчання.
  3. Дистанційна форма навчання (обов’язкова робота на платформах Zoom та GoogleMeet).
  4. Ведення журналів успішності.
  5. Моніторинг відділу освіти, культури, молоді та спорту щодо роботи викладачів на дистанційній формі навчання.

    В ході наради начальник відділу Григорій Перкін загострив увагу на необхідності надання якісних та професійних освітніх послуг дітям нашої громади, незважаючи на воєнний стан та дистанційну форму навчання. Головний спеціаліст ВОКМС Віталія Дудка доповіла про проведення щотижневого моніторингу діяльності педагогічного колективу на Google Диску та зазначила, що робота викладачів ведеться на належному рівні,

   Нарада пройшла динамічно, позитивно, учасники обговорили хвилюючі питання. Григорій Сергійович подякував працівникам закладу за плідну працю та привітав з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

 

 

No Comments

Post A Comment