Нарада в музичній школі

     31 серпня 2021 року в Комунальному закладі «Сахновщинська дитяча музична школа» відбулася робоча нарада.

      На початку наради головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Віталія Дудка зачитала розпорядження Сахновщинського селищного голови Володимира Суєцького від 27 серпня 2021 року № 361-к «Про призначення Тетяни Герцевої на посаду директора Комунального закладу «Сахновщинська дитяча музична школа» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області на умовах контракту терміном на 5 років, за результатами конкурсного відбору».

Заступник голови Сахновщинської селищної ради Олександр Коба привітав квітами новопризначеного директора: «Я хочу побажати, щоб під новим керівництвом школа всебічно розвивалась. І я впевнений, що новий директор, сповнена сил та енергії, спільно з прекрасним і дружнім колективом зможе зробити школу ще кращою, бо тільки спільною працею ви зможете показати гарні результати. А керівництво громади буде їй в цьому, безумовно, допомагати».

Тетяна Герцева сердечно подякувала за привітання та висловила вдячність колективу школи за підтримку та віру в неї, і запевнила, що разом вони впораються зі всіма поставленими завданнями: «Переконана, що нас чекають нові звершення та перемоги, а згуртованою командою ми досягнемо успіху, бо ми – велика сила».

Вітаємо Тетяну Олексіївну з призначення на високу і відповідальну посаду – директора школи!  Переконані, що енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту. Щиро бажаємо  конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! 

No Comments

Post A Comment