Нарада для керівників закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

    10 листопада 2023 року фахівцями КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено нараду для керівників закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

    Під час зустрічі Анна ЗРАЖЕВСЬКА, директор КУ «ЦПРПП», ознайомила присутніх з пріоритетними напрямами діяльності у 2023/2024 навчальному році та наголосила на дотриманні чинного законодавства у сфері дошкільної освіти.

    У ході наради вихователями КЗ «Тавежнянський ліцей» (Карина БІДА) та КЗ «Сахновщинський ЗДО № 1» (Юлія ЧЕРКАС) було презентовано досвіди робіт-переможців ІІ етапу Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

   Спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталя КУЩОВА акцентувала увагу щодо важливості атестації педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти та проходження курсів підвищення кваліфікації.

   Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.

No Comments

Post A Comment