НАДАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ТА МЕТОДИЧНОЇ ДОПОМОГИ КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «САХНОВЩИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»

       21 грудня 2022 року за дорученням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорія Перкіна з метою надання практичної та методичної допомоги, комунальний заклад «Сахновщинська дитяча музична школа» відвідала головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія Дудка.

    Основну увагу зосереджено на пріоритетних завданнях роботи закладу освіти сфери культури та організацію, забезпечення і реалізацію мистецько-освітнього процесу.

   Головний спеціаліст відділу проаналізувала результати роботи музичної школи протягом 2022 року і відмітила позитивну тенденцію у напрямку надання мистецьких послуг дітям громади. Директор школи Тетяна Герцева зазначила, що з 2022 року заклад працює за новими освітніми програмами, заступник директора Наталя Ясинок проінформувала щодо оформлення навчальної документації та форм звітності педагогічних працівників.

   В результаті зустрічі надано пропозиції щодо покращення подальшої роботи комунального закладу «Сахновщинська дитяча музична школа».

No Comments

Post A Comment