На сахновщинському стадіоні “Колос” відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Відкритого кубку з футболу

В неділю 17 вересня на сахновщинському стадіоні “Колос” відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Відкритого кубку Дніпропетровської області з футболу в якому місцевий ФК “Колос” приймав ХФК “Пенуел” з Кривого Рогу.
Гості першими відзначилися у цій зустрічі, довівши до логічного завершення свою швидку контратаку, а під кінець першого тайму паритет у матчі встановив капітан сахновщан Сергій Лавренов, який чітко виконав штрафний удар і команди пішли на перерву за нічийного рахунку 1:1.
    У другому таймі гравці “Колосу” додали в грі і два м’ячі Віталія Єфіца, та гол Артема Карпенка змінили результат на табло 4:1 на свою користь. Під кінець матчу у криворожан з’явилася можливість скоротити рахунок у матчі, коли арбітр призначив пенальті на їхню користь  але іншої думки був воротар господарів Олександр Какадій, який у красивому стрибку відбив удар суперника з одинадцятиметрової позначки.
⚽️ Цілком заслужена перемога сахновщан та вихід до фіналу змагань.
На матчі працювали юні волонтери з Дитячої організації “Сонячні квіти”, які забезпечили збір коштів на потреби ЗСУ.
💥 Цього разу було зібрано більше 16 тисяч гривень.
Після матчу всіх пригощали смачною кашею від організаторів.