«На пам’ять не покладено табу»

        Щорічно 22 червня в Україні приспускають державний прапор, адже цього дня, 80 років тому, розпочалась німецько-радянська війна, яка забрала кожного п’ятого українця.   Історія розповідає, що Україна – одна з країн світу, яка зазнала найбільших втрат за роки тієї війни. Цей день – одна з найскорботніших дат в історії усього людства. День початку масштабної та кровопролитної війни, яка тривала майже чотири роки.

        Жителі селища Сахновщина вшановують пам’ять жертв війни.  Біля меморіалу Слави був проведений мітинг – реквієм до Дня скорботи. Гості та мешканці селища вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів. Працівники бібліотек громади долучилися до акції – пам’яті.

       В читальному залі публічної бібліотеки для користувачів була представлена виставка – дата «На пам’ять не покладено табу», на якій представлена література, яка розповідає на своїх сторінках про події 1941 року в Україні.

       Вшановувати пам’ять полеглих у Другій світовій – обов’язок кожного з нас, адже якби не відвага простих людей того часу, хто знає, що було б з нами зараз.

No Comments

Post A Comment