На Київщині відбувся крутий захід для учасників проекту «Keep calm and love Ukraine/Зберігаємо спокій та любимо Україну»

     10-13 січня 2024 року у місті Києві на базі конгрес-готелю «Пуща» проведено захід для активісток та активістів, які задіяні у проекті «Keep calm and love Ukraine/Зберігаємо спокій та любимо Україну», що втілюється Благодійною організацією «Благодійний фонд «Добробут України» за підтримки IREX Europe doing business as Egual Rights and Independent Media. Впродовж 2023 року відібрані команди із 10 територіальних громад України втілювали в життя проєкти з психосоціальної підтримки.

      Ментори проєкту «Зберігаємо спокій та любимо Україну» зібрали активістів та активісток з усієї України на ретритний захід для підведення підсумків реалізованих проєктів, посилення мотивації до професійної діяльності, розширення сфери професійних інтересів та ідейного натхнення.

    Сахновщинську громаду представила головна спеціалістка відділу освіти, культури, молоді та спорту Віталія ДУДКА, яка разом з однодумцями втілювала кількамісячний проєкт «З культурою РАЗОМ» у форматі кінотренінгів для різновікових категорій населення.

    Завдяки голові благодійної організації «Добробут України» Вікторії ПРЕОБРАЖЕНСЬКІЙ, менторам проєкту «Зберігаємо спокій та любимо Україну», активістам, які втілюють різноманітні проєкти в громадах, триденний ретрит пройшов у атмосфері взаємоповаги, розуміння та гармонії.

     Організаторка активностей заходу, практикуюча психологиня Тетяна ДІХТЯРУК підготувала насичену програму, спрямовану на допомогу в розвитку і виходу на нові для себе рівні свідомості і мотивації. До того ж пані Тетяна була менторкою нашої громади і надавала дієві поради та консультації стосовно реалізації проєкту. За плідну співпрацю і дружні стосунки працівники культури Сахновщинської громади підготували для неї символічний подарунок, створений руками кондитерки Лесі ШИКІТКИ.

    Головна мета заходу – зібрати у офлайн-форматі людей з усієї України та надати можливість перейняти досвід інших громад у роботі з населенням, здобути корисні навики, завести нових друзів і партнерів, здійснилася на 10 з 10. 

No Comments

Post A Comment