«Мистецтво дарувати дітям світ»

      Шанувати своїх учителів — обов’язок кожного учня. А День вчителя — це особливе свято і ще одна яскрава нагода показати, як сильно ви їх любите та наскільки важливою є їхня титанічна праця у вашому житті. Це вони щодня ведуть вас стежинами країни Знань, відкривають нові горизонти, терплять  витівки, жартують разом з вами і дають дружні поради. Тож, у першу неділю жовтня не забудьте привітати своїх вчителів — вони, як ніхто, заслуговують найтепліших слів та побажань. Звісно, наша Сахновщинська дитяча бібліотека також вітає всіх працівників освіти із наступаючим Днем працівника освіти! Дорогі вчителі,  прийміть наші найщиріші вітання та побажання від усього серця самого найкращого та найдобрішого! Нехай буде порядок в журналі і в особистому житті, нехай частіше зустрічаються хороші книги і люди. І нехай завжди буде привід по-справжньому щасливо посміхнутися. Міцного здоров’я, добробуту та мирного неба над головами!

   Для Вашого натхнення і щедрих врожаїв на педагогічній ниві у читальній залі нашої дитячої книгозбірні представлено виставку-привітання «Мистецтво дарувати дітям світ», де всі бажаючі можуть ознайомитися із підбіркою  класичної української педагогіки та літературою, що допоможе кожному розширити звої знання з основних шкільних дисциплін. Також до цього важливого свята наші юні читачі підготували щирі поетичні вітання у відео форматі, у рамках  поетично-вітального віражу «Тим, хто серце дітям віддає!».

     Слушно зауважив  А. Дістєрвег: «Що сталося б з народом, із суспільством, з державою без його (учителя) тихої, скромної, працелюбної діяльності? Він один ще не в змозі все зробити, але він закладає основи всьому…».  Адже саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними та навченими людьми. Дякуємо вам за вашу важку працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем. Із Днем учителя!

No Comments

Post A Comment