Ми у фіналі!

В неділю 20 листопада на стадіоні “Олімпійські резерви” в м.Дніпро відбувся півфінал Благодійного турніру з футболу на підтримку ЗСУ “Осінь – 2022”, в якому Сахновщинський “Колос” зустрічався з місцевою командою “Енергія – Тополь”, яка вийшла до цієї стадії змагань з другого місця в групі.
     У останньому турі групового турніру саме ці дві команди і зустрічалися між собою, матч тоді закінчився з рахунком 1:1.
 Командам на полі прийшлося боротися не тільки з суперником, а й з сильним дощем та поривистим холодним вітром. Гравці обох команд розуміли, що переможець матчу буде грати у фіналі з командою “Донбас” м.Донецьк, яка перед цим, в серії пенальті перемогла Кам’янський “Рапід”.
      Сахновщани першими пристосувалися до таких погодних умов і в першому таймі двічі засмутили воротаря суперників. На початку другого тайму дніпряни один м’яч відіграли але наші гравці відповіли на це , ше двома забитими м’ячами.
      Отже, перемога за нами з рахунком 4:1 і сподіваємося на успішний виступ у фіналі турніру.
За сахновщан двічі відзначився Владислав Галушка, та по разу Артем Карпенко і Кирило Гребенюк.