«Ми перед природою в боргу»

         Книжкова виставка «Ми перед природою в боргу» присвячується Десятиліттю (2021-2030) відновлення екосистем, вона діє з 29 квітня 2021 р. в читальному залі дитячої бібліотеки і розрахована на учнів 5-11 кл., студентів та організаторів дитячого читання. Серед глобальних проблем людства одне з основних місць займає екологія. Тому всім нам слід задуматися, що ми робимо не так, чому проблеми навколишнього середовища тільки зростають. Експонована література виставки поділена на 3 розділи: 1) «Екологія і люди», 2) «Сторінками Червоної книги» і 3) «Таємниці живого світу».

        Книги, представлені у 1-му розділі, якраз і слугують екологічним просвітництвом, тому радимо почитати їх: Бойчук Ю. Екологія і охорона навколишнього середовища; Т.Г.Еріксен. Сміття і люди; Е.Колберт. Шосте вимирання; М.Мусієнко, В.Серебрякова. Екологія. Охорона природи; Природа. Екологія: дитяча енциклопедія; Я пізнаю світ. Екологія: дитяча енциклопедія.

       Всі книги 2-го розділу виставки дають можливість познайомитися з рідкісними і зникаючими видами рослин і тварин України. Перераховувати видання не будемо, вони всі однаково пізнавальні, з ілюстраціями.

      Якщо ж вам хочеться більше дізнатися цікавинок із світу рослин чи тварин, зверніться до літератури 3-го розділу: Загадки природи: дитяча енциклопедія; Коляда М. Таємниці рослинного світу; Підводний світ: дитяча енциклопедія; Рослини: дитяча енциклопедія; Степура А. Світ тварин п’яти континентів: популярна енциклопедія; Тварини: дитяча енциклопедія; Я пізнаю світ. Рослини: дитяча енциклопедія; Я пізнаю світ. Тварини: дитяча енциклопедія.

      Читайте, переглядайте книги і пам’ятайте: загине природа – загине планета, а рятувати наш спільний дім має кожен із нас. Почніть хоч із сміття: навіть малесеньку обгортку від цукерки не кидайте там, де заманеться!

No Comments

Post A Comment