“Ми пам’ятаємо цей день”

     День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019.

    29 серпня 2021 року – сьома річниця Іловайської трагедії. Українська армія зазнала найбільших одночасних втрат за всю історію війни на Донбасі. За офіційними даними ГПУ загинуло 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення, 300 – потрапили у полон.

     До Сахновщинського краєзнавчого музею завітали учасники АТО/ООС, заступник Сахновщинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Коба О.О., начальник відділу освіти культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Перкін Г.С., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради Дудка В.Ю., редактор Сахновщинської газети “Колос” Роденко О.В. і працівники Сахновщинського Будинку культури.

     Працівники Будинку культури провели реквієм-вшанування “Ми пам’ятаємо цей день».

     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України.

     Учасники заходу доповнили свій одяг стилізованим знаком “Сонях”, який виготовили напередодні Дня пам’яті працівники Сахновщинського Будинку, в такий спосіб віддаючи шану та повагу героям, які загинули захищаючи Україну.

     Виступаючі зазначили, що жоден з наших земляків не загинув і не пропав безвісти!

    Дякуємо нашим захисникам за захист та мир у наших домівках!

No Comments

Post A Comment