Молодіжний Форум у Сахновщині

      Вперше у Сахновщині було проведено Молодіжний Форум-2023 на тему «Cтворення молодіжного простору в Сахновщинській громаді». Круті спікери та учасники Форуму протягом трьох годин спілкувались, обмінювались досвідом, ідеями, емоціями.

     Форум відбувся 17 жовтня 2023 року в Сахновщинському будинку культури. Участь у ньому взяли до 50 представників молоді. Коучами форуму були: голова обласної філії Асоціації Молодіжних Центрів України «Мережа молодіжних хабів», куратор Первомайського молодіжного хабу «КОМОРА» – Олексій Шаповалов, голова Первомайської Молодіжної Ради та представник секретаріату Української Асоціації Молодіжних Рад – Арсеній Шопін. На молодіжний форум завітали Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький, заступник селищного голови Олександр Коба, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій Перкін, депутат Сахновщинської селищної ради Карен Геворкян. Молодь залучила для проведення заходу партнерів – приватного підприємця Маїса Геворкяна та Дитяче волонтерське об’єднання «Сонячні квіти».

           На початку Форуму Ілона Тараніченко та Єлизавета Кулеш представили загалу розроблену власними силами презентацію на тему: «Створення молодіжного простору в Сахновщинській громаді» та яким його бачить молодь.

       Коучем Олексієм Шаповаловим цікаво та зрозуміло було донесено до присутніх, що таке молодіжна політика, молодіжний простір та як первомайська молодь долає цей шлях і які має здобутки, що дає молоді Первомайського хаб «Комора». Олексій постійно тримав увагу присутніх, бо із тих людей, які надихають, заряджають позитивом та стимулюють до дій.

     Також відбулася панельна дискусія «Молодь і влада». Був діалог, і за ним було цікаво спостерігати, дізнаючись про глибину мислення молоді. Учасники отримали відверті і прямі відповіді від керівників громади, які в свою чергу запевнили, що всіляко будуть підтримувати молодіжні ініціативи.

     Потім була групова робота, де методом анкетування, старшокласники відповідали на поставлені запитання, які вимагали чесної і повної відповіді. Анкетування показало, що із 100% присутніх 90% відповіли, що в Сахновщині потрібен молодіжний простір.

       І на десерт, неформальне спілкування за кавою та чаєм. Захід закінчився, але до самого вечора в чатах у Телеграм молодь вступала в діалог зі спікерами.

     Важливим фактором в розбудові громади є активна діяльність молоді. Попри війну життя має продовжуватися. Життя як чинник теж наближає перемогу.

 

No Comments

Post A Comment