Молодіжний двіж “На здибанку з ідеями”

       У День молоді, який відзначається 12 серпня, ми зібрали прогресивне покоління Сахновщинської громади на молодіжний двіж “На здибанку з ідеями”. Модератор події – Віталія Дудка. Таймінг – понад 3 години. 

      Захід складався з формальної і неформальної частин. Перша частина включала три тренінгові сесії, абсолютно різні за своїм призначенням. 

      Запрошені гості із Краснограда – кураторка Красноградського молодіжного центру “RedHub” Наталія Гришина та її помічниця, молодіжна активістка Катерина провели навчальну сесію під назвою “Молодь і молодіжна політика”, розповіли про власний досвід розбудови молодіжного центру у своєму місті, а також продемонстрували цікавий онлайн інструмент для колективної роботи – платформу Kahoot. 

      Гіпнотерапевтка Наталія Каракуця під час своєї сесії “Подолання страху і невпевненості у собі” налаштувала молодь на хвилю правильного зчитування і розуміння своїх емоцій як реакцію на фактори зовнішнього впливу. Особливо це актуально під час війни, постійної напруги, емоційного виснаження і стресу. 

      Молодіжний активіст, учасник багатьох проектів і заходів для молоді Олег Яриніч розповів про топ-5 просторів для молоді, які його вразили найбільше під час мандрівок Україною, а саме – Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”, Всеукраїнський молодіжний центр (м. Київ), молодіжний простір LOFT Млин (м. Запоріжжя), коворкінг Edison Space coworking (м. Запоріжжя), молодіжний простір FreeDom Енергодар (м. Енергодар). Тут же спікер провів інтерактивну сесію “Молодіжний простір – територія твого розвитку”. Молодь розділили на дві команди, які працювали над наступними завданнями: вигадували назву і логотип для молодіжного простору Сахновщини, визначалися з основними напрямками його роботи і презентували 1 захід, який молодь могла би провести найближчим часом. Обидві команди чудово справилися з поставленими завданнями і доволі вправно доносили свої ідеї. 

      По завершенні формальної частини найактивніші учасники заходу були відзначені пам’ятними подарунками – футболками та іншими функціональними дрібничками від організаторів та окремо солодкими подарунками від гостей з Краснограда. 

      Під час відкритого мікрофону майже всі присутні поділилися власними враженнями про таку подію для молоді. Тут доречно процитувати: “Нарешті для молоді щось проводиться цікаве!”. Сподіваємося, що подібні заходи набудуть регулярного характеру, адже сама молодь відзначає про їх важливість. Обговорено співпрацю молоді із клубним закладом у проведенні заходу вже найближчим часом. 

      Неформальна частина події включала каву-паузу з різноманітними смаколиками та перегляд фільму в імпровізованій лаунж-зоні. Всі були ситі як інформаційно, так і фізично ? 

    Якщо вам набридло читати такий довгий текст, для вас коротко і влучно – День молоді вдався!

 Фото Ілони Тараниченко

No Comments

Post A Comment