![](https://khsakhnov-ruo.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/Molodi-talanty-KHarkivshchyny-yzobrazhenyia-0-300x169.jpg)
11 Чер МОЛОДІ ТАЛАНТИ ХАРКІВЩИНИ 2024
Завершився відбірковий етап традиційного 26 фестивалю «Молоді таланти Харківщини».
Шановні члени журі переглянули неймовірні номери за номінаціями: вокал, хореографія, напрями сучасних молодіжних культур та інших жанрів. Усього було надіслано 198 заявок.
Молодь Сахновщинської громади також взяла участь у фестивалі. Дякуємо всім учасникам за участь, ви ще раз довели незламність та долучились до популяризації української культури. Ми надихаємось вами!
No Comments