“Молодь Тут: презентація всеукраїнського конкурсу”

          Віталія Дудка, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради та Олег Яриніч, заступник директора КЗ “Сахновщинська централізована клубна система”, 09 вересня 2021 року взяли участь у відеопрезентації конкурсу “Молодь Тут: створи громаду молодіжних перспектив”, що проходить в рамках програми USAID “Мріємо та діємо”.  Презентація відбувалася на платформі відеоконференцій Zoom. 
Громади Харківської області та восьми інших областей України можуть взяти участь у вже згаданому конкурсі. Молодіжні активісти разом з організаторами конкурсу будуть працювати над створенням сприятливого середовища для розвитку, навчання та реалізації молоді. Участь у програмі відкриває такі можливості: створення сучасного та інклюзивного молодіжного центру, впровадження навчальних програм з підприємництва та розвитку кар’єрних можливостей молоді, громадянської освіти та залучення молоді до вирішення проблем у громадах, а також підвищення соціальної згуртованості та поваги до різноманіття. 
        Запрошуємо молодих людей до співпраці! Нам потрібна команда та однодумці. Заявку на участь у конкурсі можна подати до 10 жовтня.
No Comments

Post A Comment