Молодь Сахновщинської громади долучилася до обласного марафону «Здорова молодь – сильна Україна»

    13 квітня 2024 року Харківський обласний центр молоді (далі ХОЦМ) запустив масштабний марафон «Здорова молодь – сильна Україна». До якого долучились багато громад Харківської області, Сахновщинська громада не виключення. Марафон має на мені об’єднання громад Харківщини задля оздоровлення молоді. Та такі умови: координатор (людина, яка буде реалізовувати ініціативу у себе в громаді) набирає собі команду однодумців та у період з квітня 2024 року по вересень 2024 року разом з учасниками проводить щотижневі суботні оздоровчі заняття, виконуючи невеликі завдання від ХОЦМ. Створені команди мають можливість, залежно від регулярності відвідуваності спортивних заходів членами їх команд, змагатись за призи, які будуть розігруватись кожні 6 тижнів партнерами ХОЦМ.

    У Сахновщинській громаді ініціативу обласного центру молоді реалізовують молодіжні лідери громади з ініціативної групи нещодавно створеного молодіжного простору «Youth zone». Організаторами спортивних заходів в рамках марафону стали: Ілона ТАРАНІЧЕНКО, Тетяна ГРИНЬКО та Артем ЧУМАК.

    13 квітня відбулась перша молодіжна руханка, до якої долучилась немала кількість молоді громади! На сьогодні спортивна команда «Youth zone» налічує 16 учасників. Перший спортивний захід подарував учасникам гарний настрій, заряд енергії та сил. Приємно відзначити, що це абсолютно особиста ініціатива молоді, яку безперечно підтримує відділ освіти, культури, молоді та спорту.

   Як зазначалось вище, марафон триватиме шість місяців, а можливість долучитися до нього буде діяти протягом всього періоду. Якщо ти молода, спортивна й активна людина, яка прагне брати участь у цікавих ініціативах та хочеш долучитись до участі в марафоні, підписуйся на сторінку молодіжного простору і пиши координаторам за посиланням: https://www.instagram.com/youthzone_sakh?igsh=MWpiZ3E0Zzl3eng1NQ%3D%3D&utm_source=qr.

   Марафон  «Здорова молодь – сильна Україна» чекає всіх молодих людей, які хочуть зробити здоровий спосіб життя своїм кредо!

Запрошуємо всю молодь Сахновщини до участі!

No Comments

Post A Comment