Майстер-клас «Розпис різдвяного пряника»

    27 грудня 2022 року до будинку культури на майстер-клас «Розпис різдвяного пряника» завітали дітки із багатодітної родини, дитячого будинку сімейного типу та з числа внутрішньо переміщених осіб. Майстер-клас відбувся у рамках благодійного проекту «Жменька різдвяного добра». У реалізації благодійного проекту, ініційованого комунальним закладом «Сахновщинська централізована клубна система», беруть активну участь та долучаються до марафону добрих справ працівники закладів культури громади. Проект створений із простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи, та покликаний допомагати родинам і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

    Господинею кулінарної резиденції була талановита кондитерка Леся Шикітка. На початку заходу майстриня розповіла дітям про секрети особливого святкового випікання печива, з якого були виготовлені заготовки. Далі на попередньо спечених смаколиках Леся продемонструвала всі тонкощі розпису різдвяного пряника. Потім діти із задоволенням почали створювати свої кулінарні шедеври. Під час творчого процесу панувала по-справжньому тепла і затишна атмосфера. Майстер-клас з розпису різдвяних пряників став не тільки святом, а й повноцінним креативним процесом. Різні кольори глазурі дали можливість дитині відчути себе справжнім художником і втілити в життя свої яскраві фантазії. Кожен шедевр стане новорічною прикрасою, чудовим подарунком для мами, декором на Різдвяний стіл чи ялинку або їстівним сувеніром до чаю.

    Також у рамках майстер-класу дітки розфарбовували та створювали із своїх малюнків тематичну виставку, взяли участь у хвилинці добра та новорічній руханці, дивилися тематичний мультфільм про Різдво та дружно, всією родиною співали сімейну колядку. Кулінарна резиденція в будинку культури була наповнена дитячими посмішками, добром і теплом.

    За свої старання кожен учасник майстер-класу отримав від майстрині Лесі Шикітки пряника-сніговичка, зайчика чи сову ручної роботи. А ще одна благодійниця, депутат Сахновщинської селищної ради пані Аліна Бєлік подарувала дітлахам гостинчик під ялинку – набори солодощів.

    Щиро дякуємо пані Лесі за ініціативність, талант і співпрацю, а партнеру проекту Аліні Бєлік за добре серце, чуйність та солодкі подарунки.

    Благодійний проект «Жменька різдвяного добра» вкотре підтвердив. що в українців світла і добра душа. Пишаємося нашою країною, нашою культурою, нашими традиціями. З добром у серці до перемоги!

 

No Comments

Post A Comment