МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ РОЗПИСУ ФУТБОЛОК ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

     14 лютого 2023 року актовий зал Комунального закладу «Сахновщинська дитяча музична школа» наповнився щирими дитячими емоціями та атмосферою добра. В цей день у форматі  колективної творчої справи діти мали змогу висловити свою любов до наших захисників, які отримали бойові поранення та знаходяться у шпиталях. З метою підтримки їхнього духу у Сахновщині вперше відбувся майстер-клас з художнього розпису футболок, під час якого діти розписали футболки з патріотичною символікою та лозунгами. Ці стильні речі виготовлені з любов’ю допоможуть хлопцям швидше одужати і набратися сил. В цей складний час дітям важко теж і сьогодні вони відволіклися від реальності та потрапили у захопливий світ творчості.

     Щоб втілити у житті цей задум, для благородної мети об’єдналися місцеві благодійники – благодійна організація «Благодійний фонд «Серця незламних», волонтерський центр «Добра справа», депутат Сахновщинської селищної ради Аліна Бєлік. Вони забезпечили матеріальну базу для проведення майстер-класу: власноруч відшиті футболки, матеріали для творчості, подарункові набори для дітей. Благодійники звернулися до дітей зі словами подяки за небайдужість та побажаннями миру і перемоги України.

     Майстер-клас провела викладач художнього відділення музичної школи Тетяна ГЕРЦЕВА за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту.

    Узявши до рук пензлі й фарби, учасники вправлялися в художній майстерності та зробили оригінальний малюнок на одязі, будучи впевненими у тому, що така авторська річ буде неповторна. Позитивні емоції, змістовно проведений час та цікаві навички припали до душі кожному учаснику.

No Comments

Post A Comment